Hakkımızda

22 yıldır ısıtma sektöründe faaliyet gösteren Özerteknik Ltd.Şti. Kuzey Kardelen Isı Sanayi firmasını 2009 yılında kurarak “İfyıl” markasıyla ısıtma sistemlerine yeni ve yenilikçi boyutlar kazandırmaya devam etmektedir.Toplamda 20 bin m2 alan üzerine inşa edilen Kuzey Kardelen Isı Sanayi Fabrikası, 6000 m2 kapalı faaliyet alanı, 45 deneyimli personeli ve sürekli kendini geliştiren, yarının teknolojisini kullanarak en iyi sonuca ulaşmayı hedefleyen AR-GE bölümüyle, verimlilik, tasarruf ve konfor anlayışlarını kendisine ilke edinmektedir.

10’dan fazla ülkeye ihracaat yapan İfyıl, birbirinden farklı model ve ihtiyaca uygun çevre dostu ürünlerinde sertifikalı saclar kullanmaktadır. Modern ve kompakt yapısı ile bütün mekanik parçaları içinde barındıran İfyıl sobaları, farklı tasarım ve ergonomik yapısı ile benzerlerinden farklı bir çizgiye sahiptir.

Ürünlerinde geleneksel hatları, modern ve çok yönlü tasarım seçenekleriyle birleştirerek en iyi teknolojiyi sadece kalite için kullanan İfyıl, üretimin her aşamasında test ve kalite kontrol yaparak, çevreye duyarlı, doğa ile dost ürünler üretmektedir.

Maksimum yanma teknolojisi sayesinde tüm evinizi eşit oranda ısıtarak düşük yakıt tasarrufu sağlamasının yanısıra sıcak su konforunu da içinde barındırması, İfyıl’ın ısınmayı bir ihtiyaçtan keyife dönüştürmesinin kanıtıdır.